oferta specjalna
28
ofert
Paulina Radomska

Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości

Licencja: 28882

paulina.radomska@gdlf.pl

+48 790 702 726

zostaw wiadomość
33,33 zł/m2 cena: 3 400 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone. Nieruchomość  o powierzchni 102 m2 znajdujące się przy ulicy  ul. Staroniwskiej w Rzeszowie.

Układ pomieszczeń:
- salon z aneksem kuchennym
- łazienka z prysznicem
- hall
- dwie sypialnie
- toaleta

Atuty mieszkania:

Do mieszkania przynależą dwa duże tarasy 12m2 oraz 20m2 oraz 2 miejsca postojowe naziemne obok budynku.
Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu. Wyposażone w klimatyzację.

Umowa na minimum rok.

Cena wynajmu: 3 400 zł + czynsz 350 zł + media
Kaucja: 4000 zł

W przypadku realizacji transakcji pobieramy wynagrodzenie za usługę pośrednictwa.

Zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem
If you have any questions, please do not hesitate to ca
ll!

Agent odpowiedzialny: Paulina Radomska
Tel.: +48 790 702 726
E-mail.: paulina.radomska@gdlf.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Good Life Nieruchomości presents a 3-room apartment for rent, finished to a high standard, fully furnished and equipped. The property has an area of ​​102 m2, located on Staroniwska Street in Rzeszów.

Room layout:
- a living room with a kitchenette
- hall

- bathroom with shower
- two bedrooms
- toilet

Advantages of the apartment:
The apartment includes two large terraces, 12m² and 20m², and two surface parking spaces next to the building. The property is located in a gated community and is equipped with air conditioning.

Contract for a minimum of one year.

Rental price:
PLN 3 400 + rent PLN 350 + utilities
Deposit: PLN 4000
We charge a commission for renting real estate!

We would like to invite you to contact with our agency!
If you have any questions, please do not hesitate to call!

Responsible agent:
Paulina Radomska
Phone: +48 790 702 726
E-mail.: paulina.radomska@gdlf.pl

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty GDL-MW-1685
Powierzchnia 102,00 m²
Powierzchnia użytkowa 85,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 32,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Rodzaj budynku apartamentowiec
Standard
Garaż miejsce postojowe przed budynkiem
Stan lokalu bardzo dobry
Liczba tarasów 2
Rok budowy 2020
Dojazd asfaltowa/kostka
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie gazowe
Winda tak
Tarasy taras duży
Klimatyzacja tak
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Małopolska

Rzeszów, Małopolska
mieszkanie na wynajem

GDL-MW-262

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,60 m2 przy ulicy Małopolskiej na osiedlu Nowoczesne Pobitno. Nieruchomość znajduje się na 10 pietrze w nowym bloku z windą. Mieszkanie jednostronne urządzone w wysokim standardzie. Układ ...

Powierzchnia
49,60 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,39 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Małopolska
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Hetmańska

Rzeszów, Hetmańska
mieszkanie na wynajem

GDL-MW-270

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 przy ulicy Hetmańskiej. Nieruchomość znajduje się na widokowym trzynastym piętrze w 17-piętrowym bloku z dwiema windami. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym, - ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
13
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
61,25 zł
cena 2 450
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Hetmańska
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Św. Rocha

Rzeszów, Św. Rocha
mieszkanie na wynajem

GDL-MW-359

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2 przy ulicy Św. Rocha na osiedlu Słocina. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku 2015r. Mieszkanie dwustronne urządzone w bardzo wysokim standardzie. Układ pomieszczeń: - ...

Powierzchnia
70,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Św. Rocha
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Generała Grota, Hetmańska

Rzeszów, Generała Grota, Hetmańska
mieszkanie na wynajem

GDL-MW-436

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 m2 przy ulicy Hetmańskiej. Nieruchomość znajduje się na widokowym piętnastym piętrze w 17-piętrowym bloku z dwiema windami. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym, - ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
15
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
71,79 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Generała Grota, Hetmańska