nowa oferta
działka na sprzedaż - Krasne

Krasne
działka na sprzedaż

GDL-GS-1688

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę o pow. 8,3 ar zlokalizowana w miejscowości Krasne. Działka położona przy na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Media: - Prąd – na działce - Gaz – na działce  - Sieć wodociągowa – na działce obok 1m - ...

Powierzchnia
830,00 m2
Cena za m2
319,28 zł
cena 265 000
działka na sprzedaż - Krasne
nowa oferta
lokal na wynajem - Rzeszów, Rejtana

Rzeszów, Rejtana
lokal na wynajem

GDL-LW-1687

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 105 m2 zlokalizowany przy  ul. Rejtana w Rzeszowie. Oferowany lokal znajduje się na parterze, w ciagu lokali komercyjnych.  Układ pomieszczeń: Parter: - pomieszczenie open space ...

Powierzchnia
105,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
67,62 zł
cena 7 100
lokal na wynajem - Rzeszów, Rejtana
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Strzelnicza

Rzeszów, Strzelnicza
mieszkanie na wynajem

GDL-MW-1686

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone. Nieruchomość o powierzchni 54 m2 znajduje się na 3 piętrze w budynku przy ulicy ul. Strzelniczej w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: - ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
59,26 zł
cena 3 200
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Strzelnicza
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Krasne

Krasne
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1679

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji BlackWood w Krasnem Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,59 m², zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego budynku. Inwestycja BlackWood inspirowana jest estetyką opalanego ...

Powierzchnia
59,59 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 500,00 zł
cena 506 515
mieszkanie na sprzedaż - Krasne

Głogów Małopolski (gw), Lipie
hala na wynajem

GDL-HW-1667

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia  halę magazynową o powierzchni 360 m2 położona na ogrodzonej posesji. Obiekt zlokalizowany w miejscowości Lipie „ strefa Rogoźnica” w otoczeniu działalności produkcyjnych. Specyfikacja obiektu: - hala magazynowo- ...

Powierzchnia
360,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 9 900
hala na wynajem - Głogów Małopolski (gw), Lipie

Trzebownisko, Zaczernie
lokal na wynajem

GDL-LW-1666

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o pow. 150 m2 w miejscowości Zaczernie. Oferowany lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z lokalami usługowymi.  Układ pomieszczeń: -powierzchnia open- space Dodatkowe atuty: Miejsca ...

Powierzchnia
150,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
35,00 zł
cena 5 250
lokal na wynajem - Trzebownisko, Zaczernie

Trzebownisko, Tajęcina
mieszkanie na wynajem

GDL-MW-1656

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 36 m2 w Tajęcinie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budynku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Nieruchomość znajduje się zaledwie 2,9 km od lotniska Rzeszów-Jasionka. Układ ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
61,11 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Trzebownisko, Tajęcina

Trzebownisko, Tajęcina
lokal na wynajem

GDL-LW-1637

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 414 m2. Nieruchomość mieści się na piętrze w nowoczesnym budynku wolnostojącym w miejscowości Tajęcina. Układ pomieszczeń: - 8 pomieszczeń biurowych, - strefa lounge room, - ...

Powierzchnia
414,00 m2
Piętro
1
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
48,07 zł
cena 19 900
lokal na wynajem - Trzebownisko, Tajęcina

Rzeszów, Kwiatkowskiego
lokal na wynajem

GDL-LW-1635

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 54,71 m2. Nieruchomość mieści się na parterze w nowym Apartamentowcu przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Do lokalu przynależy duży ogródek. Układ pomieszczeń: - pomieszczenie ...

Powierzchnia
54,71 m2
Piętro
parter
Cena za m2
88,01 zł
cena 4 815
lokal na wynajem - Rzeszów, Kwiatkowskiego

Głogów Małopolski (gw), Rudna Mała
lokal na wynajem

GDL-LW-1630

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokale biurowe o łącznej powierzchni 111 m2. Nieruchomość mieści się na piętrze w budynku wolnostojącym w miejscowości Rudna Mała. Układ pomieszczeń: - 4 pomieszczenia biurowe, - hall, - pomieszczenie socjalne, - ...

Powierzchnia
111,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
45,00 zł
cena 4 995
lokal na wynajem - Głogów Małopolski (gw), Rudna Mała

Rzeszów, Betańskiego
działka na sprzedaż

GDL-GS-1588

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 13,71 arów z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu o powierzchni 195m2.  Zlokalizowaną w Rzeszowie na osiedlu Słocina przyul. Betańskiego. Media:  - woda - w drodze  - prąd -  na ...

Powierzchnia
1 371,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 548 400
działka na sprzedaż - Rzeszów, Betańskiego

Rzeszów, Betańskiego
działka na sprzedaż

GDL-GS-1587

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 12,01 arów z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu o powierzchni 195m2.  Zlokalizowaną w Rzeszowie na osiedlu Słocina przyul. Betańskiego. Media:  - woda - w drodze  - prąd -  na ...

Powierzchnia
1 201,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 480 400
działka na sprzedaż - Rzeszów, Betańskiego

Olszanica, Paszowa
obiekt na sprzedaż

GDL-BS-1516

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż prężnie działający obiekt Bieszczadzkie Anioły - kompleks domków całorocznych położonych w spokojnej, malowniczej miejscowości Paszowa, z dala od zgiełku miasta. Bieszczady gdzie położona jest opisana nieruchomość - to ...

Powierzchnia
210,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 800 m²
Cena za m2
6 190,48 zł
cena 1 300 000
obiekt na sprzedaż - Olszanica, Paszowa

Głogów Małopolski (gw), Rudna Mała
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1485

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 60,06  m2 w Rudnej Małej. Nieruchomość znajduje się na parterze w nowym budynku szeregowym. MIESZKANIE Z RYNKU PIERWOTNEGO WYKOŃCZONE POD KLUCZ - BRAK PODATKU PCC 2% Układ pomieszczeń: - salon ...

Powierzchnia
60,06 m2
Cena za m2
10 822,51 zł
cena 650 000
mieszkanie na sprzedaż - Głogów Małopolski (gw), Rudna Mała

Głogów Małopolski (gw), Rudna Mała
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1484

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 61,20 m2 w Rudnej Małej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budynku szeregowym.  MIESZKANIE Z RYNKU PIERWOTNEGO WYKOŃCZONE POD KLUCZ - BRAK PODATKU PCC 2% Układ pomieszczeń: - ...

Powierzchnia
61,20 m2
Cena za m2
10 049,02 zł
cena 615 000
mieszkanie na sprzedaż - Głogów Małopolski (gw), Rudna Mała
27
ofert
Paulina Radomska

Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości

Licencja: 28882

paulina.radomska@gdlf.pl

+48 790 702 726