oferta specjalna
29
ofert
Paulina Radomska

Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości

Licencja: 28882

paulina.radomska@gdlf.pl

+48 790 702 726

zostaw wiadomość
67,62 zł/m2 cena: 7 100 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 105 m2 zlokalizowany przy 
ul. Rejtana w Rzeszowie. Oferowany lokal znajduje się na parterze, w ciagu lokali komercyjnych. 

Układ pomieszczeń:
Parter:

- pomieszczenie open space wraz witryna wystawową

- klimatyzacja
- duża  oświetlona przestrzeń na baner reklamowy
- dwa osobne wejścia do lokalu
- 3 miejsce parkingowe 

Lokal świetnie  sprawdzi się jako przestrzeń handlowa, usługowa, biurowa oraz gastronomiczna.

Cena wynajmu: 7 100 zł /mc + media wg. zużycia
Kaucja:
 10 000zł

W przypadku realizacji transakcji pobieramy wynagrodzenie za usługę pośrednictwa.

Zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem.
Agent odpowiedzialny: Paulina Radomska
Tel.: +48 790 72 726
e-mail.: paulina.radomska@gdlf.pl

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty GDL-LW-1687
Powierzchnia 105,00 m²
Liczba pokoi 5
Piętro parter
Rodzaj budynku obiekt handlowy
Standard
Stan lokalu do adaptacji
Rodzaj lokalu wielopoziomowy
Przeznaczenie lokalu usługowy, magazynowy, inny, handlowy, handlowo-usługowy, biurowy, biurowo - magazynowy
oferta specjalna
lokal na wynajem - Rzeszów, Śródmieście, Matejki

Rzeszów, Śródmieście, Matejki
lokal na wynajem

GDL-LW-98

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy wraz z pomieszczeniami socjalnymi o łącznej powierzchni 60 m2. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy przy ul. Matejki w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: - pomieszczenie open space - ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
99,17 zł
cena 5 950
lokal na wynajem - Rzeszów, Śródmieście, Matejki
oferta specjalna
lokal na wynajem - Rzeszów, Kwiatkowskiego

Rzeszów, Kwiatkowskiego
lokal na wynajem

GDL-LW-1246

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 78,27 m2. Nieruchomość mieści się na parterze w nowym Apartamentowcu przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Do lokalu przynależy duży ogródek. Układ pomieszczeń: - pomieszczenie ...

Powierzchnia
78,27 m2
Piętro
parter
Cena za m2
88,00 zł
cena 6 888
lokal na wynajem - Rzeszów, Kwiatkowskiego
oferta specjalna
lokal na wynajem - Rzeszów, Szopena

Rzeszów, Szopena
lokal na wynajem

GDL-LW-1372

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o pow. 55,5 m2 przy ul. F. Szopena w Rzeszowie w topowej lokalizacji Olszynki Park. Oferowany lokal znajdują się na pierwszym piętrze z dużą witryną wychodzącą na hol głównego wejścia.  Układ ...

Powierzchnia
55,50 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
93,69 zł
cena 5 200
lokal na wynajem - Rzeszów, Szopena
oferta specjalna
lokal na wynajem - Rzeszów, Mieszka I, Rejtana

Rzeszów, Mieszka I, Rejtana
lokal na wynajem

GDL-LW-1404

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal o pow. 150m2 znajdujący się przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Oferowany lokal znajduję się na poziomie -1 w niezależnym budynku o profilu usługowym. Układ pomieszczeń: - powierzchnia open space, - pomieszczenia ...

Powierzchnia
150,00 m2
Piętro
suterena
Cena za m2
33,33 zł
cena 5 000
lokal na wynajem - Rzeszów, Mieszka I, Rejtana