oferta specjalna
35
ofert
Karolina Kulupa

Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości

Licencja: 28883

karolina.kulupa@gdlf.pl

+48 790 704 726

zostaw wiadomość
48,33 zł/m2 cena: 2 900 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo o pow. 60m2 przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Oferowane lokal znajdują się na parterze wolnostojącego budynku o przeznaczeniu biurowo-usługowym.

Cechy lokalu:

- pow. 28m2
- pomieszczenie otwarte
- kuchnia
- toaleta
- termin przekazania do uzgodnienia
- ogólnodostępny parking,
- całodobowy dostęp,

Proponowane lokale świetnie sprawdzą się jako:
biuro firmy logistycznej, biuro projektowe, architektoniczne, księgowe, działalność e-commers, inne

Cena wynajmu: 2 900 brutto + media ( 900 zł brutto ogrzewanie  w sezonie grzewczym+ prąd - odrębny podlicznik+ Internet- najemca podpisuje odrębną umowę z dostawca + woda i kanalizacja- ryczałt za osobę)

Długość okresu najmu: minimum 1 rok
Kaucja: 1 miesięczna brutto

W przypadku realizacji transakcji pobieramy wynagrodzenie za usługę pośrednictwa.

Agent odpowiedzialny: Karolina Kulupa
Tel.: +48 790 704 726
E-mail.:
karolina.kulupa@gdlf.pl

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty GDL-LW-1694
Powierzchnia 60,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Standard
Stan lokalu wykończony
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu magazynowy, inny, handlowy, handlowo-usługowy, biurowy, biurowo - magazynowy
Usytuowanie jednostronne
oferta specjalna
lokal na wynajem - Rzeszów, Śródmieście, Moniuszki

Rzeszów, Śródmieście, Moniuszki
lokal na wynajem

GDL-LW-34

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy wraz z pomieszczeniami socjalnymi o łącznej powierzchni ok  69 m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze wolnostojącego budynku. Układ pomieszczeń: - 2 pomieszczenia biurowe - ...

Powierzchnia
69,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,17 zł
cena 3 600
lokal na wynajem - Rzeszów, Śródmieście, Moniuszki
oferta specjalna
lokal na wynajem - Rzeszów, Piłsudskiego

Rzeszów, Piłsudskiego
lokal na wynajem

GDL-LW-804

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem lokal usługowo-biurowy o powierzchni ok 171 m2 przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze w  CH Ameryka. Układ  pomieszczeń: - lokal handlowo - usługowy - 171,66 m2  Obiekt wyposażony jest ...

Powierzchnia
171,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14,62 zł
cena 2 500
lokal na wynajem - Rzeszów, Piłsudskiego
oferta specjalna
lokal na wynajem - Rzeszów, Boya-Żeleńskiego

Rzeszów, Boya-Żeleńskiego
lokal na wynajem

GDL-LW-1547

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o pow. 85,5m2 przy ul. Boya-Żeleńskiego w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na parterze w niezależnym budynku biurowym. Układ pomieszczeń: - pomieszczenie open-space - 1x niezależne pokój, - ...

Powierzchnia
85,50 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,00 zł
cena 3 591
lokal na wynajem - Rzeszów, Boya-Żeleńskiego
oferta specjalna
lokal na wynajem - Rzeszów, Boys Żeleńskiego

Rzeszów, Boys Żeleńskiego
lokal na wynajem

GDL-LW-1626

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o pow. 53m2 przy ul. Boya Żeleńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku . Układ pomieszczeń: -  pokój biurowy 8m2 -  pokój biurowy 10m2 -  pokój biurowy 13m2 -  ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
42,00 zł
cena 2 226
lokal na wynajem - Rzeszów, Boys Żeleńskiego