nowa oferta
lokal na wynajem - Rzeszów, Strażacka

Rzeszów, Strażacka
lokal na wynajem

GDL-LW-1694

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo o pow. 60m2 przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Oferowane lokal znajdują się na parterze wolnostojącego budynku o przeznaczeniu biurowo-usługowym. Cechy lokalu: - pow. 28m2 - pomieszczenie otwarte - ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
48,33 zł
cena 2 900
lokal na wynajem - Rzeszów, Strażacka
nowa oferta
lokal na wynajem - Rzeszów

Rzeszów
lokal na wynajem

GDL-LW-1693

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo o pow. 28m2 przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Oferowane lokal znajdują się na parterze wolnostojącego budynku o przeznaczeniu biurowo-usługowym. Cechy lokalu: - pow. 28m2 - niezależne pomieszczenie - ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
62,50 zł
cena 1 750
lokal na wynajem - Rzeszów
nowa oferta
działka na sprzedaż - Żołynia

Żołynia
działka na sprzedaż

GDL-GS-1683

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 12 ar, położoną przy ul. Kmiecie w Żołyni. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej okolicy, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, co zapewnia wygodny dojazd przez ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
140,83 zł
cena 169 000
działka na sprzedaż - Żołynia

Głogów Małopolski, św. Maksymiliana Kolbego
lokal na wynajem

GDL-LW-1661

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowo- biurowy o pow. 160m2 w Rogoźnicy. Oferowane lokale znajdują się na parterze wolnostojącego budynku w otoczeniu firm usługowych. Cechy lokalu: - powierzchnia open-space ( z możliwością wydzielenia ...

Powierzchnia
160,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
45,00 zł
cena 7 200
lokal na wynajem - Głogów Małopolski, św. Maksymiliana Kolbego

Rzeszów, Boya-Żeleńskiego
lokal na wynajem

GDL-LW-1654

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o pow. 105m2 przy ul. Boya-Żeleńskiego w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na 1  piętrze w niezależnym budynku usługowo-handlowo-biurowym. Układ pomieszczeń: - pomieszczenie open-space Dodatkowe ...

Powierzchnia
105,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
33,33 zł
cena 3 500
lokal na wynajem - Rzeszów, Boya-Żeleńskiego

Rzeszów, Pańska
lokal na wynajem

GDL-LW-1652

Good Life Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 160 m², zlokalizowanego przy ul. Pańskiej w Rzeszowie. Lokal usytuowany jest na parterze niezależnego budynku o profilu usługowo-handlowego, co czyni go idealnym miejscem pod każdy rodzaj ...

Powierzchnia
160,00 m2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,00 zł
cena 9 600
lokal na wynajem - Rzeszów, Pańska

Rzeszów, Boya-Żeleńskiego
hala na wynajem

GDL-HW-1649

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia magazyn  o pow. 441m2 przy ul. Boya- Żeleńskiego w Rzeszowie. Oferowany magazyn znajdują się w niezależnym budynku o przeznaczeniu magazynowo- usługowo- handlowym.   Cechy magazynu: - powierzchnia magazynowa pow. ...

Powierzchnia
441,00 m2
Cena za m2
21,00 zł
cena 9 261
hala na wynajem - Rzeszów, Boya-Żeleńskiego

Rzeszów, Boya-Żeleńskiego
hala na wynajem

GDL-HW-1644

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia magazyn z bezpośrednim dostępem do rampy o pow. 450m2 przy ul. Boya- Żeleńskiego w Rzeszowie. Oferowany magazyn znajdują się w niezależnym budynku o przeznaczeniu magazynowo- usługowo- handlowym.   Cechy magazynu: - ...

Powierzchnia
450,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 16 500
hala na wynajem - Rzeszów, Boya-Żeleńskiego

Rzeszów, Leska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1642

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie przy ul. Leskiej w Rzeszowie. Nieruchomość jest 2 poziomowa o powierzchni użytkowej 100m2 znajduje się na 3 kondygnacji wolnostojącego bloku. To mieszkanie łączy przestrzeń domu z wygodą życia ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
3
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 990,00 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Leska

Rzeszów, Litewska
lokal na wynajem

GDL-LW-1638

Good Life Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 160 m², zlokalizowanego przy ul. Litewskiej w Rzeszowie. Lokal usytuowany jest na parterze niezależnego budynku o profilu medycznym, co czyni go idealnym miejscem pod działalność ...

Powierzchnia
160,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
75,00 zł
cena 12 000
lokal na wynajem - Rzeszów, Litewska

Rzeszów, Przemysłowa
lokal na wynajem

GDL-LW-1629

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowo- magazynowy o pow. 540m2 przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie. Oferowany lokal to połowa wolnostojącego budynku. Posiada dwa wejścia oddzielne do przestrzeni magazynowej i sprzedażowej. Wejście 1: - ...

Powierzchnia
540,00 m2
Cena za m2
26,00 zł
cena 14 040
lokal na wynajem - Rzeszów, Przemysłowa

Rzeszów, Sobieskiego
lokal na wynajem

GDL-LW-1613

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy wraz z pomieszczeniami socjalnymi o łącznej powierzchni 138 m2. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy przy ul. Sobieskiego w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: - pomieszczenie open space - pomieszczenie ...

Powierzchnia
138,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
50,00 zł
cena 6 900
lokal na wynajem - Rzeszów, Sobieskiego

Krasne
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1607

Good Life Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż wykończona3 pokojowe mieszkanie, o pow. 40,07 m2 w Krasnem. Proponowane mieszkanie mieści się na parterze w kompleksie czterech mieszkań, co gwarantuje prywatność i kameralną atmosferę. Do mieszkania przypisane naziemne ...

Powierzchnia
40,07 m2
Cena za m2
10 500,00 zł
cena 420 735
mieszkanie na sprzedaż - Krasne

Rzeszów, Letnia
dom na wynajem

GDL-DW-1584

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia segment domu w zabudowie szeregowej  o  powierzchni 140 m2 przy ul. Letniej w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: Parter: - otwarty salon z jadalnią i kuchnią, - toaleta, - przedsionek, - balkon Piętro: - 2x pokój, - ...

Powierzchnia
140,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
42,86 zł
cena 6 000
dom na wynajem - Rzeszów, Letnia

Rzeszów, Krakowska
lokal na wynajem

GDL-LW-1581

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o pow. 115,5 m2 przy ul. Krakowskiej  w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na parterze w niezależnym budynku mieszkalnym. Układ pomieszczeń: - open space - 1x gabinet+ toaleta - 2x niezależne ...

Powierzchnia
115,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 5 775
lokal na wynajem - Rzeszów, Krakowska
35
ofert
Karolina Kulupa

Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości

Licencja: 28883

karolina.kulupa@gdlf.pl

+48 790 704 726