oferta specjalna
35
ofert
Karolina Kulupa

Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości

Licencja: 28883

karolina.kulupa@gdlf.pl

+48 790 704 726

zostaw wiadomość
62,50 zł/m2 cena: 1 750 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo o pow. 28m2 przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Oferowane lokal znajdują się na parterze wolnostojącego budynku o przeznaczeniu biurowo-usługowym.

Cechy lokalu:

- pow. 28m2
- niezależne pomieszczenie
- pokój otwarty
- toaleta
- termin przekazania do uzgodnienia
- ogólnodostępny parking,
- całodobowy dostęp,

Proponowane lokale świetnie sprawdzą się jako:
biuro firmy logistycznej, biuro projektowe, architektoniczne, księgowe, działalność e-commers, inne

Cena wynajmu: 1750 brutto + media ( 400 zł brutto ogrzewanie w w sezonie grzewczym+ prąd - odrębny podlicznik+ Internet- najemca podpisuje odrębną umowę z dostawca + woda i kanalizacja- ryczałt za osobę)

Długość okresu najmu: minimum 1 rok
Kaucja: 1 miesięczna brutto

W przypadku realizacji transakcji pobieramy wynagrodzenie za usługę pośrednictwa.

Agent odpowiedzialny: Karolina Kulupa
Tel.: +48 790 704 726
E-mail.:
karolina.kulupa@gdlf.pl

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty GDL-LW-1693
Powierzchnia 28,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Standard
Stan lokalu do wprowadzenia
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowo - magazynowy, biurowy
oferta specjalna
lokal na wynajem - Rzeszów, Boys Żeleńskiego

Rzeszów, Boys Żeleńskiego
lokal na wynajem

GDL-LW-1626

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o pow. 53m2 przy ul. Boya Żeleńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku . Układ pomieszczeń: -  pokój biurowy 8m2 -  pokój biurowy 10m2 -  pokój biurowy 13m2 -  ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
42,00 zł
cena 2 226
lokal na wynajem - Rzeszów, Boys Żeleńskiego
oferta specjalna
lokal na wynajem - Rzeszów, Boys Żeleńskiego

Rzeszów, Boys Żeleńskiego
lokal na wynajem

GDL-LW-1627

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o pow. 37m2 przy ul. Boya Żeleńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku . Układ pomieszczeń: -  pokój biurowy 10,25m2 -  pokój biurowy 17,08m2 -  pokój biurowy 5,67m2 Dodatkowe ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,03 zł
cena 1 555
lokal na wynajem - Rzeszów, Boys Żeleńskiego