oferta na wyłączność
17
ofert
Mateusz Jędryas

Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości

Licencja: 28892

mateusz.jedryas@gdlf.pl

+48 790 867 726

zostaw wiadomość
329,00 zł/m2 cena: 329 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Opis nieruchomości

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 5 działek w trakcie uzyskiwania WZ, o powierzchni 10 ar każda położonych w Rzeszowie przy ul. Bocznej, na prestiżowym osiedlu Matysówka

Działki o powierzchni 10 ar każda, są w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na "budynek mieszkalny jednorodzinny".

Media: 
- kanalizacja na działce,
- prąd, gaz, woda w najbliższym sąsiedztwie.

Dojazd:
- dojazd do nieruchomości drogą prywatną od ul. Bocznej (służebność przejazdu) w większości utwardzony, ostatni odcinek 150 metrowy drogą polną. 
 
Pozostałe informacje:
- wymiary ok. 25 x 40 (pierwsza działka) ,
- działki równe, w kształcie prostokąta,
- obowiązek zakupu 1/5 udziału w drodze,
- cicha i spokojna okolica w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Cena sprzedaży : 329 000 zł / 33 tys/ar

W przypadku realizacji transakcji pobieramy wynagrodzenie za usługę pośrednictwa.

Zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem.
If you have any questions, please do not hesitate to call!

 Agent odpowiedzialny: Mateusz Jędryas
Tel.: +48 790 867 726
E-mail.: mateusz.jedryas@gdlf.pl

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty GDL-GS-1192
Powierzchnia 1 000,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana, mieszkaniowa
Standard
Wymiary działki 26x39 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.