Rzeszów, Słocina
dom na sprzedaż

GDL-DS-1625

Dom z ogromnym potencjałem | Rzeszów – Słocina Idealny pod inwestycję, dwa mieszkania lub działalność | Duża działka | Budynek gospodarczy | Garaż Biuro Good Life Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni ok. ...

Powierzchnia
200,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 495,00 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Rzeszów, Słocina

Rzeszów, Matysówka, Boczna
działka na sprzedaż

GDL-GS-1572

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 52,88 ar położoną w Rzeszowie przy ul. Bocznej, na prestiżowym osiedlu Matysówka. Dla działki zostały wydane Warunki Zabudowy - "budynek mieszkalny jednorodzinny, wolno stojący". Media:  - kanalizacja ...

Powierzchnia
5 288,00 m2
Cena za m2
300,68 zł
cena 1 590 000
działka na sprzedaż - Rzeszów, Matysówka, Boczna

Rzeszów, Betańskiego
działka na sprzedaż

GDL-GS-1560

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 11,28 ar z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu o powierzchni 195m2. Nieruchomość zlokalizowana w Rzeszowie na osiedlu Słocina przy ul. Betańskiego. Media:  - woda - w drodze  - ...

Powierzchnia
1 128,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 451 200
działka na sprzedaż - Rzeszów, Betańskiego

Żołynia, Mickiewicza
dom na sprzedaż

GDL-DS-1509

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż gospodarstwo, w skład którego wchodzi dom o powierzchni ok 300m² oraz budynek gospodarczy o powierzchni ok. 250m². Nieruchomość położona w miejscowości Kopanie Żołyńskie. Gospodarstwo położone jest na działce o ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
10 600 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 996,67 zł
cena 2 399 000
dom na sprzedaż - Żołynia, Mickiewicza

Rzeszów, Słocina
dom na sprzedaż

GDL-DS-1472

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 341 m² (użytkowej ok. 185m). Nieruchomość położona jest w Rzeszowie przy ul. Zofii Wallis(boczna Św. Rocha), na przestronnej działce o powierzchni ...

Powierzchnia
341,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 222,87 zł
cena 1 099 000
dom na sprzedaż - Rzeszów, Słocina

Rzeszów, Budziwój
dom na sprzedaż

GDL-DS-1464

BEZ PODATKU PCC! BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu nową inwestycję domów w zabudowie szeregowej przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Oferta obejmuje 33 budynki o powierzchni 125 m2 połączone ze sobą garażami, położone na działkach ...

Powierzchnia
125,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 992,00 zł
cena 749 000
dom na sprzedaż - Rzeszów, Budziwój

Jasionka, Jasinka
działka na sprzedaż

GDL-GS-1437

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę Inwestycyjną o pow. 2,44 ha w Jasionce z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym symbolem 2P,U, który przewiduje budowę hali, składów, magazynów, obiektów produkcyjnych i usługowych ...

Powierzchnia
244 002,00 m2
Cena za m2
34,00 zł
cena 8 296 068
działka na sprzedaż - Jasionka, Jasinka

Rzeszów, Szopena
lokal na wynajem

GDL-LW-1372

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o pow. 55,5 m2 przy ul. F. Szopena w Rzeszowie w topowej lokalizacji Olszynki Park. Oferowany lokal znajdują się na pierwszym piętrze z dużą witryną wychodzącą na hol głównego wejścia.  Układ ...

Powierzchnia
55,50 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
93,69 zł
cena 5 200
lokal na wynajem - Rzeszów, Szopena
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Wichrowa

Rzeszów, Wichrowa
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1364

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni od 98,58m2 do 103,98 m2  z dwoma łazienkami zlokalizowana na nowej inwestycji na osiedlu Zalesie / Matysówka w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 1 piętrze, ...

Powierzchnia
98,58 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 000,00 zł
cena 690 060
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Wichrowa

Janów Lubelski (gw), Łążek Ordynacki, Łążek Garncarski
hala na wynajem

GDL-HW-1322

Good Life Nieruchomości prezentuje na wynajem hale o całkowitej powierzchni 2060m2. W skład obiektu wchodzi hala produkcyjno – magazynowa, która liczy ok. 1680m2 oraz część socjalno-biurowa ok. 380m2. Obiekt położony na działce o powierzchni 1ha. Lokalizacja: Nieruchomość ...

Powierzchnia
2 060,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
10 000 m²
Cena za m2
22,00 zł
cena 44 900
hala na wynajem - Janów Lubelski (gw), Łążek Ordynacki, Łążek Garncarski

Głogów Małopolski, Polna
działka na sprzedaż

GDL-GS-1262

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Głogowie Małopolskim przy ul. Polnej, 400m od centrum. Nieruchomość o powierzchni 6,77 ar posiada wydane warunki zabudowy na "budowa budynku jednorodzinnego z garażem". Media :  - kanalizacja ...

Powierzchnia
677,00 m2
Cena za m2
397,34 zł
cena 269 000
działka na sprzedaż - Głogów Małopolski, Polna
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rzeszów, Boczna

Rzeszów, Boczna
działka na sprzedaż

GDL-GS-1192

Opis nieruchomości Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 5 działek w trakcie uzyskiwania WZ, o powierzchni 10 ar każda położonych w Rzeszowie przy ul. Bocznej, na prestiżowym osiedlu Matysówka.  Działki o powierzchni 10 ar każda, są w trakcie uzyskiwania ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
329,00 zł
cena 329 000
działka na sprzedaż - Rzeszów, Boczna

Tyczyn (gw), Hermanowa
działka na sprzedaż

GDL-GS-1089

Działka w Hermanowej z Pozwoleniem na Budowę i Fundamentem pod Dom. Good Life Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 52.89 ar, usytuowanej w malowniczej miejscowości Hermanowa, na podrzeszowskich terenach. Do działki prowadzi droga ...

Powierzchnia
5 289,00 m2
Cena za m2
113,25 zł
cena 599 000
działka na sprzedaż - Tyczyn (gw), Hermanowa

Rzeszów
działka na sprzedaż

GDL-GS-1052

Opis nieruchomości Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 79,62 ar zlokalizowaną na os. Przybyszówka w Rzeszowie.   Media:  - woda przebiega przez działkę, - pozostałe media w pobliżu. Informacje: - szybki dojazd do drogi ...

Powierzchnia
7 962,00 m2
Cena za m2
155,74 zł
cena 1 240 000
działka na sprzedaż - Rzeszów

Ustrzyki Dolne (gw), Równia
obiekt na sprzedaż

GDL-BS-870

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż pensjonat położony w Równi k. Ustrzyk Dolnych, stolicy Bieszczad, z dala od zgiełku miasta. Nieruchomość obejmuje działki budowlane i gruntowe ( łąki trwałe, ekologiczne i las o łącznej pow. ok. 10 ha). Obiekt składa się ...

Powierzchnia
1 000 000,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
100 000 m²
Cena za m2
4,50 zł
cena 4 500 000
obiekt na sprzedaż - Ustrzyki Dolne (gw), Równia
17
ofert
Mateusz Jędryas

Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości

Licencja: 28892

mateusz.jedryas@gdlf.pl

+48 790 867 726