nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska

Rzeszów, Miłocin, Myśliwska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1691

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie narożne o pow. 42,15 + ogród 90,45 m2 zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nowa inwestycja 5 dwulokalowych nieruchomości ...

Powierzchnia
42,15 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 703,44 zł
cena 409 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Rudna Mała

Rudna Mała
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1684

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58.9 m2 z ogródkiem 16 m2 .Nieruchomość zlokalizowana jest w inwestycji ,, Osiedle przy Warszawskiej'' w Rudnej Małej.  Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 26,2m ...

Powierzchnia
58,90 m2
Cena za m2
7 724,96 zł
cena 455 000
mieszkanie na sprzedaż - Rudna Mała
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Wilkowyja, Kazimierza Odnowiciela

Rzeszów, Wilkowyja, Kazimierza Odnowiciela
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1678

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,57 m2 z ogródkiem o pow. 39,86 m2 zlokalizowane na parterze w nowym bloku mieszkalnym przy ul. Odnowiciela w Rzeszowie. LOKALIZACJA Odnowiciela II — 16 lokali, trzy piętra, winda. Osiedle ...

Powierzchnia
42,57 m2
Cena za m2
10 698,99 zł
cena 455 456

Rzeszów, Hetmańska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1659

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2 . Nieruchomość mieście się na drugim piętrze w bloku przy ul.Hetmańskiej w Rzeszowie.  Układ pomieszczeń: - dwa oddzielne pokoje - łazienka - kuchnia - korytarz   Lokalizacja: Nieruchomość ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 425,53 zł
cena 490 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Hetmańska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska

Rzeszów, Miłocin, Myśliwska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1658

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,15 + schowek 10,12 m2 zlokalizowane na piętrze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nowa inwestycja 5 dwulokalowych nieruchomości w zabudowie ...

Powierzchnia
52,01 m2
Cena za m2
8 632,96 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska

Rzeszów, Miłocin, Myśliwska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1657

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,15 + ogród ok. 30-35 m2 zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nowa inwestycja 5 dwulokalowych nieruchomości ...

Powierzchnia
42,15 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 228,94 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska

Rzeszów, Rycerska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1610

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,25 m2 znajdujące się na osiedlu 1000-Lecia przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Układ pomieszczeń: - pokój, - pokój, - ...

Powierzchnia
35,25 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 326,24 zł
cena 364 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Rycerska

Rzeszów, Rycerska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1608

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,70 m2 znajdujące się na osiedlu 1000-Lecia przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Układ pomieszczeń: - pokój z balkonem, - ...

Powierzchnia
42,70 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 016,39 zł
cena 385 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Rycerska

Krasne
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1607

Good Life Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż wykończona3 pokojowe mieszkanie, o pow. 40,07 m2 w Krasnem. Proponowane mieszkanie mieści się na parterze w kompleksie czterech mieszkań, co gwarantuje prywatność i kameralną atmosferę. Do mieszkania przypisane naziemne ...

Powierzchnia
40,07 m2
Cena za m2
10 500,00 zł
cena 420 735
mieszkanie na sprzedaż - Krasne

Rzeszów, Jana Pawła II
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1066

Good Life Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania na sprzedaż na osiedlu Drabinianka, ulica. Miłosza w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni od 35 m2 z ogrodem do 58 m2. Osiedle ul.Miłosza to inwestycja składającą się z zabudowy szeregowej 80,1 ...

Powierzchnia
58,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 534,48 zł
cena 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Jana Pawła II
Kryteria wyszukiwania

rozumiem