nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska

Rzeszów, Miłocin, Myśliwska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1691

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie narożne o pow. 42,15 + ogród 90,45 m2 zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nowa inwestycja 5 dwulokalowych nieruchomości ...

Powierzchnia
42,15 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 703,44 zł
cena 409 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Śródmieście, Grodzisko

Rzeszów, Śródmieście, Grodzisko
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1690

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa przy ul. Grodzisko, tuż przy rynku. To nieruchomość z ogromnym potencjałem – idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję (wynajem ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 600,00 zł
cena 580 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Śródmieście, Grodzisko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Rudna Mała

Rudna Mała
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1684

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58.9 m2 z ogródkiem 16 m2 .Nieruchomość zlokalizowana jest w inwestycji ,, Osiedle przy Warszawskiej'' w Rudnej Małej.  Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 26,2m ...

Powierzchnia
58,90 m2
Cena za m2
7 724,96 zł
cena 455 000
mieszkanie na sprzedaż - Rudna Mała
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Wilkowyja, Kazimierza Odnowiciela

Rzeszów, Wilkowyja, Kazimierza Odnowiciela
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1682

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,94 m² z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane na parterze w zabudowie szeregowej na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. To idealna propozycja dla osób, które szukają wygody ...

Powierzchnia
50,94 m2
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 509 400
nowa oferta

Rzeszów, Wilkowyja, Kazimierza Odnowiciela
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1681

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,73 m² w nowoczesnej zabudowie szeregowej na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. To propozycja dla osób, które chcą czegoś więcej niż standardowe mieszkanie w bloku — tutaj ...

Powierzchnia
88,73 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 200,00 zł
cena 727 586
bez prowizji

Rzeszów, Wilkowyja, Kazimierza Odnowiciela
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1680

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,47 m2 zlokalizowane na ostatnim, drugim piętrze w nowym bloku mieszkalnym przy ul. Odnowiciela w Rzeszowie. LOKALIZACJA Odnowiciela II — 16 lokali, trzy kondygnacje, winda. Osiedle ...

Powierzchnia
60,47 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 399,01 zł
cena 628 828
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Krasne

Krasne
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1679

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji BlackWood w Krasnem Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,59 m², zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego budynku. Inwestycja BlackWood inspirowana jest estetyką opalanego ...

Powierzchnia
59,59 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 500,00 zł
cena 506 515
mieszkanie na sprzedaż - Krasne
bez prowizji

Rzeszów, Wilkowyja, Kazimierza Odnowiciela
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1678

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,57 m2 z ogródkiem o pow. 39,86 m2 zlokalizowane na parterze w nowym bloku mieszkalnym przy ul. Odnowiciela w Rzeszowie. LOKALIZACJA Odnowiciela II — 16 lokali, trzy piętra, winda. Osiedle ...

Powierzchnia
42,57 m2
Cena za m2
10 698,99 zł
cena 455 456
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Budziwój, Miejska

Rzeszów, Budziwój, Miejska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1673

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,12 m², zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: korytarz – 5,68 m² schowek – 0,87 m² hall – 6,83 m² sypialnia I – 8,21 m² sypialnia II – 8,68 m² sypialnia ...

Powierzchnia
69,12 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 427,66 zł
cena 859 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Budziwój, Miejska

Rzeszów, Hetmańska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1659

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2 . Nieruchomość mieście się na drugim piętrze w bloku przy ul.Hetmańskiej w Rzeszowie.  Układ pomieszczeń: - dwa oddzielne pokoje - łazienka - kuchnia - korytarz   Lokalizacja: Nieruchomość ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 425,53 zł
cena 490 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Hetmańska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska

Rzeszów, Miłocin, Myśliwska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1658

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,15 + schowek 10,12 m2 zlokalizowane na piętrze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nowa inwestycja 5 dwulokalowych nieruchomości w zabudowie ...

Powierzchnia
52,01 m2
Cena za m2
8 632,96 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska

Rzeszów, Miłocin, Myśliwska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1657

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,15 + ogród ok. 30-35 m2 zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nowa inwestycja 5 dwulokalowych nieruchomości ...

Powierzchnia
42,15 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 228,94 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska

Rzeszów, Leska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1642

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie przy ul. Leskiej w Rzeszowie. Nieruchomość jest 2 poziomowa o powierzchni użytkowej 100m2 znajduje się na 3 kondygnacji wolnostojącego bloku. To mieszkanie łączy przestrzeń domu z wygodą życia ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
3
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 990,00 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Leska

Rzeszów, Rycerska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1610

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,25 m2 znajdujące się na osiedlu 1000-Lecia przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Układ pomieszczeń: - pokój, - pokój, - ...

Powierzchnia
35,25 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 326,24 zł
cena 364 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Rycerska

Rzeszów, Rycerska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1608

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,70 m2 znajdujące się na osiedlu 1000-Lecia przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Układ pomieszczeń: - pokój z balkonem, - ...

Powierzchnia
42,70 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 016,39 zł
cena 385 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Rycerska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem