Rzeszów, Pobitno, Głęboka
dom na wynajem

GDL-DW-1368

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom o  pow. 167 m2 znajdujące się  na ul. Głębokiej .  Dom jest przeznaczony tylko na wynajem dla pracowników firm.  Układ pomieszczeń: Parter: -pokój  -kuchnia -kotłownia -garaż Piętro: - pokój -kuchnia  -łazienka ...

Powierzchnia
167,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
22,75 zł
cena 3 800
dom na wynajem - Rzeszów, Pobitno, Głęboka

Rzeszów, Kwiatkowskiego
lokal na wynajem

GDL-LW-1246

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 78,27 m2. Nieruchomość mieści się na parterze w nowym Apartamentowcu przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Do lokalu przynależy duży ogródek. Układ pomieszczeń: - pomieszczenie ...

Powierzchnia
78,27 m2
Piętro
parter
Cena za m2
88,00 zł
cena 6 888
lokal na wynajem - Rzeszów, Kwiatkowskiego

Trzebownisko, Jasionka
dom na wynajem

GDL-DW-976

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o pow. 100 m2 w Jasionce. Nieruchomość znajduje się zaledwie 5km od lotniska Rzeszów-Jasionka. Dom jest nowy, nigdy nie zamieszkały oraz będzie w pełni wyposażony.   Układ pomieszczeń: Parter: - ...

Powierzchnia
100,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
45,00 zł
cena 4 500
dom na wynajem - Trzebownisko, Jasionka

Rzeszów, Piłsudskiego
lokal na wynajem

GDL-LW-804

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem lokal usługowo-biurowy o powierzchni ok 171 m2 przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze w  CH Ameryka. Układ  pomieszczeń: - lokal handlowo - usługowy - 171,66 m2  Obiekt wyposażony jest ...

Powierzchnia
171,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14,62 zł
cena 2 500
lokal na wynajem - Rzeszów, Piłsudskiego

Rzeszów, Armii Krajowej
mieszkanie na wynajem

GDL-MW-761

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenie w pełni umeblowane i wyposażone o powierzchni ok. 52 m2 znajdujące się przy ulicy Armii Krajowej w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym  - ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
14
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
53,85 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Armii Krajowej

Głogów Małopolski (gw), Rudna Mała
lokal na wynajem

GDL-LW-689

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokale biurowe o łącznej powierzchni 461 m2. Nieruchomość mieści się na parterze w budynku wolnostojącym w miejscowości Rudna Mała. Układ pomieszczeń: - 13 pomieszczeń biurowych, - hall, - pomieszczenie socjalne, - ...

Powierzchnia
461,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
14 pokoi
Cena za m2
45,00 zł
cena 20 745
lokal na wynajem - Głogów Małopolski (gw), Rudna Mała

Krasne
dom na wynajem

GDL-DW-371

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący po generalnym remoncie o łącznej powierzchni 160m2. Nieruchomość znajduje się  w miejscowości Krasne, zaledwie 3 km od granicy miasta Rzeszowa. Dom znajduje się, bezpośrednio przy drodze głównej ...

Powierzchnia
160,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
28,12 zł
cena 4 500
dom na wynajem - Krasne

Rzeszów, Małopolska
mieszkanie na wynajem

GDL-MW-262

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,60 m2 przy ulicy Małopolskiej na osiedlu Nowoczesne Pobitno. Nieruchomość znajduje się na 10 pietrze w nowym bloku z windą. Mieszkanie jednostronne urządzone w wysokim standardzie. Układ ...

Powierzchnia
49,60 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,39 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Małopolska

Rzeszów, Strażacka
dom na sprzedaż

GDL-DS-259

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 220 m2 przy ulicy Strażackiej. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 20a. Układ pomieszczeń: - 5 pokoi, - 3 x łazienka, (2 x prysznic, 1x wanna/jacuzzi), - 2 x kuchnia ...

Powierzchnia
330,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 000 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 515,15 zł
cena 1 490 000
dom na sprzedaż - Rzeszów, Strażacka
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Rzeszów, Śródmieście, Piłsudskiego

Rzeszów, Śródmieście, Piłsudskiego
lokal na sprzedaż

GDL-LS-155

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni ok 171,60 m2 przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze w  CH Ameryka. Obiekt wyposażony jest w klimatyzację. Nieruchomość sprawdzi się doskonale jako ...

Powierzchnia
171,60 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 100,00 zł
cena 531 960
lokal na sprzedaż - Rzeszów, Śródmieście, Piłsudskiego

Rzeszów, Drabinianka, Sienna
dom na wynajem

GDL-DW-48

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej (narożny) o pow. ok 230 m2 w Rzeszowie przy ulicy Siennej na dzielnicy Drabinianka. Nieruchomość znajduje się na działce o pow. 3a. Działka jest ogrodzona. Układ pomieszczeń: Parter:  - hol - ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
21,30 zł
cena 4 900
dom na wynajem - Rzeszów, Drabinianka, Sienna

Rzeszów, Śródmieście, Moniuszki
lokal na wynajem

GDL-LW-34

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy wraz z pomieszczeniami socjalnymi o łącznej powierzchni ok  69 m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze wolnostojącego budynku. Układ pomieszczeń: - 2 pomieszczenia biurowe - ...

Powierzchnia
69,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,17 zł
cena 3 600
lokal na wynajem - Rzeszów, Śródmieście, Moniuszki
27
ofert
Paulina Radomska

Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości

Licencja: 28882

paulina.radomska@gdlf.pl

+48 790 702 726