oferta na wyłączność
18
ofert
Sabina Lęcznar

Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości

Licencja: 28885

sabina.lecznar@gdlf.pl

+48 536 437 166

zostaw wiadomość
11 600,00 zł/m2 cena: 580 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa przy ul. Grodzisko, tuż przy rynku.

To nieruchomość z ogromnym potencjałem – idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję (wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy w topowej lokalizacji).

Układ pomieszczeń:
- korytarz
- kuchnia
- spiżarka
- mały pokój
- łazienka
- duży pokój

Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w klimatycznej kamienicy z 1925 roku, z wysokimi sufitami, które nadają wnętrzom przestrzeń i wyjątkowy charakter. Klatka schodowa została odświeżona, co podnosi komfort codziennego użytkowania budynku.

W 2021 roku przeprowadzono remont, podczas którego wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne w kuchni i łazience. Dodatkowym atutem są podwieszane sufity w małym pokoju oraz łazience. Układ mieszkania daje również możliwość jego swobodnej aranżacji i zmiany funkcjonalnego rozkładu pomieszczeń.

Do mieszkania przynależy piwnica, a mieszkańcy mają do dyspozycji parking ogólnodostępny za szlabanem – co w tej lokalizacji stanowi ogromny atut i wygodę.

Nieruchomość sprzedawana jest z wyposażeniem, dzięki czemu jest gotowa do zamieszkania lub wynajmu bez dodatkowych nakładów finansowych.

Największe atuty nieruchomości:
– topowa lokalizacja: centrum Rzeszowa przy rynku
– kamienica z klimatem i wysokimi sufitami
– parking za szlabanem
– piwnica w cenie
– po remoncie instalacji
– możliwość zmiany układu
– pełne wyposażenie w cenie
– bardzo dobra baza pod inwestycję

Czynsz wynosi ok. 940 zł + prąd + gaz (kuchenka).

Cena: 580 000 zł

W przypadku realizacji transakcji pobieramy wynagrodzenie za usługę pośrednictwa.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!
If you have any questions, please do not hesitate to call!

Agent odpowiedzialny: Sabina Lęcznar
Tel.: +48 536 437 166
E-mail: sabina.lecznar@gdlf.pl

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty GDL-MS-1690
Powierzchnia 50,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku kamienica
Standard
Piwnica 6,00 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Rok budowy 1925

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Rzeszów
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-939

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m2, świetnie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego w inwestycji " Paderewskiego Park". Nowy blok z windą. Klimatyzacja, sprzedawane z całym wyposażeniem i meblami. Nieruchomość usytuowana ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 600,00 zł
cena 730 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Słocina, Paderewskiego

Rzeszów, Słocina, Paderewskiego
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-941

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m2, świetnie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego w inwestycji " Dzielnica Parkowa". Nowy blok z windą. Mieszkanie posiada 3 pokoje, klimatyzację, pełne umeblowanie jest gotowe do ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 000,00 zł
cena 630 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Słocina, Paderewskiego
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Jana Pawła II

Rzeszów, Jana Pawła II
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1066

Good Life Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania na sprzedaż na osiedlu Drabinianka, ulica. Miłosza w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni od 35 m2 z ogrodem do 58 m2. Osiedle ul.Miłosza to inwestycja składającą się z zabudowy szeregowej 80,1 ...

Powierzchnia
58,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 534,48 zł
cena 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Jana Pawła II
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Centrum, Staszica

Rzeszów, Centrum, Staszica
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1292

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu jasne i przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone przy ulicy Staszica w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 52 m2 usytuowana jest na parterze w cztero- piętrowym bloku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Wymienione ...

Powierzchnia
52,00 m2
Cena za m2
11 519,23 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Centrum, Staszica