oferta specjalna
41
ofert
Kamila Czachor

Licencjonowany Pośrednik ds. Nieruchomości

Licencja: 28886

kamila.czachor@gdlf.pl

+48 790 758 726

zostaw wiadomość
9 016,39 zł/m2 cena: 385 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,70 m2 znajdujące się na osiedlu 1000-Lecia przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Układ pomieszczeń:
- pokój z balkonem,
- pokój,
- oddzielna kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój,

Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bloku znajduję się miejsce na przechowywanie rowerów. Miejsca parkingowe ogólnodostępne na osiedlu dla mieszkańców. 

DODATKOWE INFORMACJE:
- w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, komunikacja miejska,
- jasne i słoneczne - okna usytuowane są na południowym wschodzie, 
- ogrzewanie miejskie,
- idealna inwestycja pod wynajem,
- mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem,

CZYNSZ ADMINISTRACYJNY:
- ok. 640 zł (obejmuje zaliczkę na ogrzewanie mieszkania, zaliczkę na wodę ciepłą i zimną, wywóz śmieci, fundusz remontowy, zarząd, oświetlenie części wspólnych itp.),
- dodatkowo płatny prąd i gaz wg zużycia.

Cena sprzedaży: 385 000 zł

W przypadku realizacji transakcji pobieramy wynagrodzenie za usługę pośrednictwa.

Zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem!
If you have any questions, please do not hesitate to cal!

Agent odpowiedzialny: Kamila Czachor
Tel.: +48 790 758 726
e-mail.: kamila.czachor@gdlf.pl

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty GDL-MS-1608
Powierzchnia 42,70 m²
Powierzchnia użytkowa 42,70 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do odświeżenia
Okna PCV
Balkon jest
Liczba balkonów 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Jana Pawła II

Rzeszów, Jana Pawła II
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1066

Good Life Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania na sprzedaż na osiedlu Drabinianka, ulica. Miłosza w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni od 35 m2 z ogrodem do 58 m2. Osiedle ul.Miłosza to inwestycja składającą się z zabudowy szeregowej 80,1 ...

Powierzchnia
58,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 534,48 zł
cena 495 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Jana Pawła II
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Rycerska

Rzeszów, Rycerska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1610

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,25 m2 znajdujące się na osiedlu 1000-Lecia przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Układ pomieszczeń: - pokój, - pokój, - ...

Powierzchnia
35,25 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 326,24 zł
cena 364 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Rycerska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska

Rzeszów, Miłocin, Myśliwska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1657

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,15 + ogród ok. 30-35 m2 zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nowa inwestycja 5 dwulokalowych nieruchomości ...

Powierzchnia
42,15 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 703,44 zł
cena 409 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska

Rzeszów, Miłocin, Myśliwska
mieszkanie na sprzedaż

GDL-MS-1658

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,15 + schowek 10,12 m2 zlokalizowane na piętrze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nowa inwestycja 5 dwulokalowych nieruchomości w zabudowie ...

Powierzchnia
52,01 m2
Cena za m2
8 632,96 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Miłocin, Myśliwska